Wybory do Parlamentu ' 2015

 Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu RP 2015
Frekwencja wyniosła 55,5%

Posłowie i senatorowie z okręgu 32 - Sosnowiec
PiS: Ewa Malik, Waldemar Andzel, Robert Warwas, Dariusz Starzycki
PO: Beata Małecka-Libera, Anna Nemś, Paweł Bańkowski
Kukiz'15: Barbara Chrobak
Nowoczesna: Barbara Dolniak

Lista nr 1 PiS

Razem oddanych głosów

123

1

Ewa Danuta

MALIK

31

2

Waldemar Franciszek

ANDZEL

48

3

Dariusz Karol

STARZYCKI

2

4

Robert Piotr

WARWAS

13

5

Danuta Czesława

NOWICKA

3

6

Małgorzata Wioletta

ZARYCHTA-SURÓWKA

3

7

Jan

KUBIK

9

8

Andrzej Marcin

DUBIEL

3

9

Teresa Ewa

KOSMALA

0

10

Joanna Maria

SZCZEPAŃSKA

2

11

Krzysztof Stanisław

FURMAN

0

12

Andrzej Wiesław

SROKA

0

13

Jerzy Paweł

RESZKE

1

14

Robert Julian

WANIC

1

15

Renata Helena

GACEK

0

16

Jadwiga

BACZYŃSKA

4

17

Paweł Ludwik

SZOPA

0

18

Paweł Jan

SOKÓŁ

3

 Lista nr 2  PO

Razem oddanych głosów

77

1

Beata Maria

MAŁECKA-LIBERA

27

2

Anna Ewa

NEMŚ

12

3

Jarosław

PIĘTA

2

4

Paweł Jerzy

BAŃKOWSKI

2

5

Michał Łukasz

ZAJĄC

5

6

Robert Artur

SZPINDA

9

7

Piotr Artur

VAN DER COGHEN

9

8

Katarzyna

KIDAWA-KAŁKA

1

9

Joanna Ewa

PRUŚ

0

10

Anna Agnieszka

STOLARSKA

0

11

Bartosz Artur

BOROWICZ

1

12

Wanda

OLKO

0

13

Ewelina Maria

KONDAS

0

14

Piotr Ireneusz

PIECH

0

15

Marcin Jan

MAJEWSKI

5

16

Zbigniew Tadeusz

KOZIAK

2

17

Marcin Bernard

JANECZEK

0

18

Michał Marek

KAŹMIERCZAK

2

 Lista nr 3 RAZEM

Razem oddanych głosów

26

1.

Jakub Dariusz

DANECKI

13

2

Aleksandra Katarzyna

MUSIAŁ

5

3

Remigiusz Ryszard

JAWORSKI

2

4

Anna Barbara

AUGUŚCIK

2

5

Dobromir

KOTNIS

2

6

Joanna Barbara

CHAT

2

7

Bartosz Ryszard

JAKUBSKI

0

8

Karolina Maria

CHAŁUPSKA

0

9

Dominik

NIEDŹWIECKI

0

10

Joanna

FALKOWSKA

0

11

Łukasz Marek

WOLNY

0

 Lista nr 4 KORWiN

Razem oddanych głosów

19

1

Dominik Łukasz

CHARASIM

9

2

Maciej Marcin

SZYMOCHA

2

3

Zdzisław Edmund

ZAWADA

3

4

Grażyna Bonawentura

MASŁOWSKA

9

5

Mateusz Patryk

TWOREK

1

6

Błażej Marian

SZKULIK

0

7

Andrzej Adam

CHROBOT

0

8

Artur Jacek

BORKOWSKI

1

9

Dorota

KŁĘBEK

1

10

Przemysław Tadeusz

CIOŁCZYK

1

11

Roksana Weronika

KIERUZEL

0

12

Rafał Krzysztof

SZMER

0

13

Kinga Renata

REKUCKA

0

14

Maciej Dariusz

SZCZĘSNY

0

15

Karolina Teresa

ŁEBEK

0

16

Dawid Andrzej

MATYSIAK

0

17

Maja Lidia

MATYS

1

18

Marta Bogumiła

MIERNIK

0

 Lista nr 5 PSL

Razem oddanych głosów

4

1

Stanisław

DĄBROWA

0

2

Janusz Kazimierz

CIOŁCZYK

0

3

Joanna Jadwiga

ŚLUSARCZYK

0

4

Grzegorz Edward

ZIMNIK

3

5

Ewa Anna

IWON

0

6

Mariusz

PAWELEC

0

7

Zbigniew Zenon

BINKO

0

8

Bożena Janina

WIECZOREK

1

9

Magdalena

MASŁOWSKA

0

10

Maciej Daniel

KUBICZEK

0

11

Dariusz Piotr

JANECZEK

0

12

Ewa Barbara

JANIK

0

13

Violetta Helena

SOCHOLIK

0

14

Teresa Natalia

MACH

0

15

Teresa Ewa

ZIELIŃSKA

0

16

Kamil Mateusz

MAŁOTA

0

17

Adam

STACH

0

18

Marcin Mieczysław

LATOS

0

 Lista nr 6 Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Razem oddanych głosów

64

1

Jerzy

BORKOWSKI

10

2

Sebastian Adrian

SZALENIEC

36

3

Halina Bronisława

SOBAŃSKA

4

4

Andrzej Stanisław

SZARAWARSKI

4

5

Agnieszka Paulina

BUCKA

2

6

Aneta Justyna

MASTALERZ

0

7

Wacław Michał

CHUDZIKIEWICZ

0

8

Iwona Marta

KIERNOŻYCKA

0

9

Karol

KASZA

2

10

Martyna

ADAMCZYK

0

11

Justyna Agnieszka

CYRAN

0

12

Władysław Jan

NOWAK

0

13

Wioleta Barbara

BARGIEŁ-JAROS

1

14

Adam Zdzisław

ŻUCHOWICZ

0

15

Tomasz Antoni

OSUSZEK

0

16

Mariusz Jan

SOWIŃSKI

0

17

Janina

GIEREK

4

18

Wojciech Marcin

NITWINKO

1

 Lista nr 7 KUKIZ’15

Razem oddanych głosów

33

1

Barbara Stanisława

CHROBAK

7

2

Marcin

WASZCZUK

7

3

Jerzy Jan

JANOSKA

3

4

Paweł Jerzy

PAWLIK

3

5

Adrian Damian

DRÓŻDŻ

3

6

Anna Maria

FITRZYK

0

7

Marcin Grzegorz

GÓRALCZYK

1

8

Paweł Michał

MAZUR

0

9

Leszek Stanisław

SUROWIEC

1

10

Janusz Marek

TRZCIONKA

2

11

Andrzej Marek

DUDA

3

12

Karolina Klaudia

KOZIOŁ

1

13

Ewelina Beata

POLEWKA

0

14

Milena Paulina

ŚWIERK

0

15

Agnieszka

BIAŁEK

2

  Lista nr 8 .NOWOCZESNA

Razem oddanych głosów

77

1

Barbara

DOLNIAK

47

2

Tomasz Piotr

KASPROWICZ

21

3

Dawid Tadeusz

ORPYCH

0

5

Grzegorz Stanisław

PIERZCHAŁA

0

6

Edyta Aneta

KOZIEŁ

2

7

Łukasz Tomasz

ZUB

0

8

Tomasz Wojciech

CZERNEK

0

9

Grzegorz Marcin

BRZESKI

0

10

Aneta Beata

WINTER-DZIUROWICZ

0

11

Anna Teresa

BADEK

1

12

Przemysław Robert

WASILEWSKI

0

13

Robert Marek

WITECKI

0

14

Karolina Anna

BOCHENEK

1

15

Jacek Bogusław

OLSZEWSKI

0

16

Agnieszka Monika

DRAB

0

17

Arkadiusz Tomasz

BĘDKOWSKI

1

18

Sławomir Andrzej

KUREK

2

 

SENAT

Razem oddanych głosów

412

1

Arkadiusz Jakub

GRABOWSKI

142

2

Zbigniew Henryk

MERES

143

3

Rafał Jan

PIETRZYK

127

 



Obrazowy wykres głosowania w naszej wsi

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież