Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Regulamin

1.            Z powodu licznie zakładanych kont fikcyjnych, zakładanie konta jest możliwe po uprzednim powiadomieniu o tym administratora serwisu Góra Siewierska na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

&

2. Posty może publikować osoba zarejestrowana. Wyjątkiem są kategorie "Ważne informacje" i "Pytania"
- Rejestrując się użytkownik zgadza się z tym, iż będzie co jakiś czas otrzymywać maile z informacjami o zmianach w serwisie, oraz innymi ważnymi informacjami.
- Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
- Logowanie do serwisu odbywa się z poziomu forum jak również z głównej strony klikając na link
- Konta użytkowników, którzy nie zalogują się na swoje konto w ciągu 1 roku od rejestracji będą kasowane. Jeśli nie możesz się zalogować z przyczyn technicznych skontaktuj się z administratorem, którego adres znajdziesz na samym dole tej strony.

&

3. Nazwa loginu (użytkownika) nie może przekroczyć 25 znaków. Niezrozumiała kombinacja liter i cyfr zostanie potraktowana jako konto fikcyjne a w następstwie konto zostanie usunięte bądź proces rejestracji zostanie odrzucony. 

&

4. Moderator może pozbawić czasowo lub trwale użytkownika prawa do korzystania z usług serwisu, jeśli zachowanie użytkownika narusza niniejszy regulamin, a także normy obyczajowe lub moralne, a ponadto:
- używa wulgaryzmów i obraża innych użytkowników forum,
- szerzy treści pornograficzne, rasistowskie i antysemickie,
- śle masowo wiele wiadomości jedna za drugą na forum - spamuje,
- inne, jeśli moderator uzna za rażące naruszenie etykiety.

&


5. W razie niedostosowania się do ostrzeżeń moderatora, moderator może zbanować IP lub zablokować konto użytkownika.

&

6. Użytkownik, który nie zgadza się z decyzją moderatora, może swoje racje przedstawić w mailu wysłanym na adres administratora.

&

7. Administrator nie odpowiada za treść wpisów na forum, ani za treść komentarzy pod artykułami. Prezentują one tylko i wyłącznie opinie osób odwiedzających stronę Góry Siewierskiej i Forum. Przedstawione w serwisie opinie i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów i tylko tak powinny być interpretowane.

&


8. Za aktywny udział na forum użytkownik otrzymuje rangi

0-10 początkujący
11-20 Użytkownik
21-50 Bywalec
51 - Guru

&


9. Administrator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie

WAŻNE!!!! Przy zakładaniu konta imię,nazwisko,nazwa nie może być takie samo jak login, użytkownik. W przeciwnym razie konto zostanie usunięte

W razie jakichkolwiek problemów proszę kontaktować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." mce_' + path + '\'' + prefix + ':' + addy60719 + '\'>'+addy_text60719+'<\/a>'; //-->

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.164 s.