Odeszła od nas .....Utworzono: wtorek, 16, sierpień 2011 17:05 | Admin | Odsłony: 1886 W dniu dzisiejszym tj 16 sierpnia br odeszła od nas najstarsza mieszkanka naszej parafii, pani Bronisława Nowak. Za 3 msc pani Bronisława skończyłaby 103 lata. Pokój jej duszy You have no rights to post comments