Góra Siewierska

Odeszła od nas .....

Odeszła
W dniu dzisiejszym tj 16 sierpnia br odeszła od nas najstarsza mieszkanka naszej parafii, pani Bronisława Nowak.
Za 3 msc pani Bronisława skończyłaby 103 lata. Pokój jej duszy


You have no rights to post comments